Svetainių kūrimo platformos

5 Sėkmingo tinklapio savybės, apie kurias nepagalvojate

Aiškumas

Lankytojai nepraleidžia daug laiko apžiūrinėdami svetainę, todėl puslapis turi būti glaustas ir lengvai naudojamas ir vos įsijungus suteikti klientams ne tik estetinį pasitenkinimą, bet ir aiškumo pojūtį.

Svarbi informacija

Jame turi būti pateikta kontaktinė informacija ir kita svarbiausia informacija apie įmonės veiklą. Į šią informaciją dažniausiai įeina vardas, telefono numeris, adresas, socialinių tinklų nuorodos, Google žemėlapis su įmonės koordinatėmis, darbo laikas ir įmonės rekvizitai.

 

Technologijos ir greitis

Ne visi interneto dizaineriai galvoja apie greitį, nuotraukų skaičių ar turinį klientų svetainėje, todėl prieš kuriant svetainę turi būti aiškiai išdėstyti pageidavimai, o ją sukūrus turi būti rūpinamasi, kad internetinė svetainė atitiktų verslą, t.y. augtų plečiantis verslui ir pozicionuotų verslą taip, kaip norite, kad jis būtų pozicionuojamas.

 

SEO

SEO padeda tinklalapiui tinkamai nustatyti padėtį paieškų puslapiuose, kad klientai, ieškodami reikalingo produkto ar paslaugos, galėtų svetaines rasti lengviau.

Santykiai su klientais

Dauguma vartotojų pirmo apsilankymo metu nepriima sprendimo pirkti (faktiškai 9/10 klientų pirmo apsilankymo metu neperka prekių). Patariama pasinaudoti galimybe ir parodyti savo įmonės pranašumą – sužavėti klientus nauja, aktualia informacija, žaviais paveikslėliais, kad būtų išlaikytas klientų dėmesys