Svetainių kūrimo platformos: WORDPRESS ir BIGCOMMERCE

Šiai dienai turime labai daug įvairių platformų, kuriuose galime susikurti svetainę, arba El.parduotuvę. Bet kuri yra patogiausia kūrėjui ir klientui?

Aptarsime platformas ir pasidalinsiu savo įžvalgomis apie šias platformas WORDPRESS ir BIGCOMMERCE:

 

Wordpress

Pranašumai

WordPress suteikia pilną svetainės visų savybių kontrolę. WordPress
gali būti naudojamas, bet kokio tipo svetainės sukūrimui. Pavyzdžiui:
internetinei parduotuvei, prekių katalogui, daiktų nuomai, mokomajam kursui, 
socialiniam tinklui, forumams, narystės tinklapiui, skelbimų tinklapiui ir kt.Taip pat jums yra suteikiama galimybė naudoti daugiau nei 50,000 nemokamų 
WordPress įskiepių. Kurių veikimas yra labai panašus  į programėlių, tik šie įskiepiai skirti tik WordPress, jų pagalba yra galimybė į savo svetainę pridėti daugumą reikalingų funkcionalumų.

Trūkumai:

Jūs turėsite išmokti patys valdyti savo internetinę svetainę arba tai patikėti šią paslaugą teikiantiems paslaugų tiekėjams. Jei norėsite išmokti šią sistemą valdyti ir prižiūrėti patys, tuomet jums reikės išmokti naudotis naująja sistema. Tai gali užtrukti šiek tiek laiko, bet daugumai žmonių šmokti naudotis WordPress turinio valdymo sistema visai nesudėtinga.

Jums taip pat reikės nuolat sekti WordPress atnaujinimus, įskiepių atnaujinimus ir sukurti 
ir saugoti atsargines svetainės kopijas.

BIGCOMMERCE

Platforma pasižymi naudotojo draugišku valdymo skydelyje, leidžiančiu lengvai valdyti produktų, užsakymų ir kitus aspektus. Ji taip pat suteikia daug lankstumo tinkinti parduotuvės išvaizdą ir funkcionalumą.Galite efektyviai valdyti užsakymus, grąžinimus ir klientų aptarnavimą per platformos įrankius. Tai padeda užtikrinti patogų klientų aptarnavimą.

Svetainės našumas: "BigCommerce" teikia dėmesį svetainės greičiui ir našumui, kas yra svarbu tiek vartotojams, tiek ir paieškos sistemoms. "BigCommerce" gali būti tinkama tiek mažoms, tiek ir didelėms įmonėms, siekiančioms plėsti savo verslą. Tai pasižymi galimybe valdyti didelius produktų kiekius ir aptarnauti daugybę klientų. Nors "BigCommerce" gali tinkamai valdyti didelius produktų kiekius ir lankstumą, labai kompleksiškoms parduotuvėms gali prireikti papildomų pritaikymų ar paslaugų, kad būtų įgyvendinti specifiniai poreikiai. Išskirtinai techniškai sunkesnės parduotuvės pritaikymai arba kūrimas gali reikalauti tam tikrų programavimo ar dizaino įgūdžių. Tai gali būti sudėtinga tiems, kurie neturi reikiamos patirties.

 

 

 

Grįžti į tinklaraštį