Patarimai

Svetainės auditas ir konsultacija

Svetainės atnaujinimas ir svetainės kūrimas yra esminis procesas, siekiant išlaikyti arba padidinti internetinės svetainės efektyvumą, funkcionalumą ir įspūdį lankytojams. Tai padeda užtikrinti, kad jūsų svetainė atitiktų šiuolaikinius standartus ir galėtų padėti jums pasiekti jūsų verslo tikslus.

Registruotis

Turinio kūrimas Soc.tinkluose arba konsultacija dėl turinio kūrimo

Nuolatinis Facebook/Instagram turinio kūrimas ir komunikacijos palaikymas. Padeda išlaikyti esamą auditoriją aktyvią ir įsitraukiančią. Svarbu nuolat priminti savo prekės ženklą ir vertybes savo auditorijai. Nuoseklus turinio skelbimas padeda sustiprinti prekės ženklo atpažinimą ir suformuoti gerą įspūdį.

Registruotis

Google Reklamos Auditas ir nuolatinis kompanijų prižiūrėjimas arba konsultacija

Google reklamos auditas yra procesas, kuriuo išsamiai peržiūrimos ir analizuojamos jūsų Google reklamų kampanijos, siekiant įvertinti jų veiksmingumą, nustatyti trūkumus ir galimas optimizavimo galimybes.

Registruotis

UGC kūrimas

Mielai prisidėsiu prie jūsų prekės ženklo įvaizdžio puoselėjimo ir sukursiu kokybišką, estetiškai patrauklų UGC turinį. Filmuoju trumpus video, fotografuoju nuotraukas, rašau tekstus. Jeigu sudomino ir norite pamatyti daugiau darbų – rašykite laišką lilija@digital.com arba susisiekite per kontaktų formą.

Susisiekti